Domek Nad Białką 3

Wypocznij w harmonii z naturą w naszych drewnianych domkach w górach

Odkryj spokój

Domek Nad Białką 3

Dwupoziomowy „Domek nad Białką 3” składa się z salonu z jadalnią, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, oraz łazienką z prysznicem. Na piętrze znajdują się 2 sypialnie, maksymalnie może tu przebywać 5 osób.

Przed budynkiem do dyspozycji gości znajduje się grill, oraz plac zabaw dla dzieci.

Zarezerwuj domek 3

Otwórz swoje serce na piękno gór i poczuj ciepło drewna w naszych domkach w górach

Wymagane pola *Zarezerwuj z 1 dostępnych kwater.

Domek nad Białką 3 jest dostępny dla wybranych dat.

Cena od:

FAQ

Często zadawane pytania

Doba w domku rozpoczyna się o godz 16:00 w dniu przyjazdu , a kończy się o godz. 10:00 w dniu wyjazdu

Na terenie obiektu Domków nad Białką zamontowany jest całodobowy monitoring, nie obejmuje on domków w środku

Każdy domek pomieści maksymalnie dwie dodatkowe osoby dla których ceny ustalane są indywidualnie

Zezwala się Wynajmującym na parkowanie ich samochodów na terenie obiektu. Parking na terenie domków jest bezpłatny i niestrzeżony. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za utratę, zniszczenie lub uszkodzenia tych pojazdów oraz pozostawionego w nich mienia.

Wynajmujący odpowiada finansowo za szkody powstałe w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to, aby wszelkie naprawy zniszczeń lub usunięcia usterek wykonane zostały na ich koszt.

Wstępna rezerwacja następuje drogą telefoniczną lub e-mail (należy podać imię i nazwisko wynajmującego, liczbę gości, dokładny termin pobytu).

Właściciel zastrzega sobie prawo do poboru kaucji zwrotnej w wysokości 500 zł.

Na terenie obiektu obowiązuje cisza nocna trwająca w godz. 23:00 – 7:00. W przypadku, gdy Wynajmujący w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, Właściciel zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Wynajmującemu pobytu w Domku i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.

Opłata miejscowa, klimatyczna – 1,30 zł za osobę za jeden dzień pobytu.

Użytkowanie grilla oraz rozpalanie ogniska dozwolone tylko w miejscach do tego wyznaczonych.Użytkownicy paleniska, grilla i kominka zobowiązani są do pozostawienia czystości po zakończonym grillowaniu czy paleniu. Węgiel drzewny i brykiet do grilla Goście organizują sobie we własnym zakresie.